0

Гарантія і повернення

Інтернет-магазин svitroslyn.ua — це гарантія якості посадкового матеріалу, що підтверджується багаторічним досвідом роботи. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, тому ризик отримання неякісного товару мінімальний. Водночас саджанці — живі рослини, і наявність невеликих пошкоджень, які отримані унаслідок транспортування і не відображаються на приживлюваності саджанця, допустимі (невеликі подряпини, несуттєві надломи, зім'яте листя). Компанія гарантує, що отриманий покупцем посадковий матеріал відповідає критеріям якості і готовий до висаджування. Увесь посадковий матеріал має високу приживлюваність за умови забезпечення належного догляду та відповідності нормам агротехніки кожної рослини. Якщо норми агротехніки не було дотримано — компанія не несе відповідальність за не приживлюваність посадкового матеріалу. Ми завжди раді надати вам професійну консультацію з висаджування придбаного посадкового матеріалу та догляду за ним.

Ми розуміємо, що не завжди зручно ретельно перевіряти якість посадкового матеріалу/товару в пункті видачі замовлень. Тому ми надаємо вам 14 днів для перевірки і подання звернення з метою врегулювання питань щодо якості посадкового матеріалу/комплектації замовлення. Для цього необхідно на електронну адресу [email protected] із темою листа "Звернення щодо замовлення № ____" надати таку інформацію:

  1. Звернення з конкретним описом ситуації.

  2. Фото посадкового матеріалу/товару. На фото має бути зафіксовано описаний недолік.

  3. Фото документів, отриманих разом із замовленням.

Після отримання документів Ваше звернення буде розглянуто відділом контролю якості. Про прийняте рішення ми проінформуємо Вас через електронну пошту.

Для обміну або повернення товару зв'яжіться з нашими менеджерами. Повернення можливе тільки після погодження умов повернення і реквізитів для зворотного відправлення посилки. Відправлення товарів, які підлягають обміну/поверненню здійснюється за кошт покупця.

Повернення/обмін товару можливо здійснити:

  • якщо він не використовувався;

  • якщо збережено його товарний вигляд;

  • не пошкодженні споживчі властивості, пломби, ярлики;

  • в наявності є розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Важливо! Ми повернемо вам кошти після того як отримаємо повернення та оглянемо чи немає на ньому пошкоджень або дефектів, не пізніше ніж через 7 днів. Для повернення коштів клієнт повинен надати рахунок IBAN і ІПН.

Товари, представлені в інтернет-магазині sviroslyn.ua - оригінальні та безпечні.

Керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991г. №1023-ХІІ, ми готові повернути Ваші кошти у разі:

Якщо товар не підійшов Вам за кольором, розміром, фактурою та ін., і з дати його придбання не пройшло 14 днів.

Якщо Ви виявили заводський дефект товару - ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо гроші.

До товарів, які не підлягають поверненню, з асортименту інтернет-магазину «Світ Рослин» належать:

  • Товари, які продаються на метраж;

  • Товари особистої гігієни (рукавички, маски);

  • Товари в аерозольному пакуванні.