Самовивіз з магазинів "Світ Рослин"

Робіть замовлення на сайті – забирайте в будь-якому магазині роздрібної мережі!

Як оформити замовлення?


1. При оформленні замовлення на сайті svitroslyn.ua в коментарі до замовлення зазначте про бажаний спосіб доставки «самовивіз» і вкажіть бажану точку видачі (адресу магазину) з перелічених нижче;

2. Після оформлення з Вами зв'яжеться менеджер інтернет-магазину для підтвердження замовлення та узгодження деталей Вашого замовлення;

3. Про готовність Вашого замовлення Ви будете проінформовані працівником магазину по телефону. Просимо очікувати дзвінка.


Як отримати замовлення?


1. Після інформування про готовність замовлення зверніться до обраного магазину та повідомте продавцю номер Вашого замовлення.

2. Перевірте комплектацію замовлення та оплатіть покупку;

3. Перед візитом в магазин обов'язково переконайтеся, що у Вас є номер замовлення. Дізнатися номер Ви можете на сайті в особистому кабінеті або з листа, який ми відправляємо на вказану вами електронну пошту після оформлення замовлення;

4. Ви можете замовити послугу адресної доставки інтернет-замовлень:

  • Адресна доставка оплачених інтернет-замовлень здійснюється згідно робочого графіку служби доставки – у проміжок часу з 9:00 до 18:00. Точний час доставки узгоджується додатково. Замовлення, що оплачені після 16:00, доставляються на наступний день після оплати.
  • Вартість доставки за стандартним тарифом складає 50 грн
  • Замовлення вагою більше 25 кг, габаритні товари і добриво в мішках оплачуються за індивідуальним тарифом (детальну інформацію отримайте у продавця магазину).

Графік прибуття замовлень

Місто
Адреса
День прибуття товару
м. Чернігів вул. Шевченка, 36а П'ятниця
м. Чернігів вул. Рокоссовського, 62 П'ятниця
м. Чернігів проспект Миру, 126а П'ятниця
м. Чернігів вул. Гонча, 65 П'ятниця
м. Чернігів вул. Гагарина, 11 П'ятниця
м. Чернігів вул. Незалежності, 12б П'ятниця
м. Полтава вул. Маршала Бірюзова, 81в П'ятниця
м. Полтава вул. Європейська, 145 П'ятниця
м. Полтава вул. Великотернівська, 31/1 П'ятниця
м. Кременчук вул. Небесної Сотні, 9 П'ятниця
м. Кременчук пр-т Свободи, 16 П'ятниця
м. Кременчук пр-т Лесі Українки, 74 П'ятниця


 
*Зверніть увагу!

День доставки може змінюватися та переноситися без завчасного попередження. Ми намагаємося готувати всі замовлення для доставки згідно графіку та просимо Вас очікувати дзвінка нашого працівника з повідомленням про прибуття замовлення в магазин. Замовлення формуються на нашому складі, й ми відправимо вам його з найближчою поставкою у обраний Вами магазин. Ціни в інтернет-магазині та роздрібних магазинах на деякі товари можуть відрізнятись. Оплата товарів з інтернет-замовлень відбувається за цінами, які вказані на сайті svitroslyn.ua.