0

Угода користувача

Дана користувальницька угода про обробку персональних даних розроблена відповідно до положень закону України «Про захист персональних даних», а також закону України «Про рекламу».

Надання інформації Клієнтом

Реєстрація

Під час реєстрації на Сайті "Світ Рослин" Клієнт надає наступні дані: прізвище, ім'я, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, пароль доступу до облікового запису.

Оформлення замовлення

При оформленні замовлення на сайті інтернет-магазину "Світ Рослин" Клієнт надає наступні дані: прізвище, ім'я, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, адресу доставки замовлення.

Використання персональних даних Клієнта

Приймаючи умови Угоди, Клієнт дає згоду на використання його персональних даних у таких цілях:

  • реєстрація/авторизація на Сайті;

  • обробка замовлень;

  • просування товарів та послуг Компанії;

  • інформування про акції, знижки, спеціальні пропозиції за допомогою електронних розсилок. (У випадку, якщо Клієнт не бажає отримувати повідомлення, кожен лист містить посилання для відмови від розсилки);

  • аналіз купівельних особливостей; надання персональних рекомендацій.

Зберігання та використання інформації Продавцем

Адміністрація сайту зобов'язується не передавати надану Клієнтом персональну інформацію третім особам. Порушенням не вважаються:

  • передача персональних даних третім особам, які діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом;

  • передача персональних даних із вимогами відповідно до законодавства України.

Продавець може використовувати технологію "cookies". “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

Продавець отримує дані про ip-адресу Клієнта сайту https://svitroslyn.ua/, а також інформацію про те, з якого сайту Клієнт перейшов. Отримані дані не можуть використовуватись для встановлення особи Клієнта.

Зберігання та використання інформації Клієнтом

Клієнт зобов'язується не передавати дані логіну та пароля, які використовуються для авторизації на сайті https://svitroslyn.ua/.

Розміщуючи матеріали та/або відгуки на сайті, Клієнт несе відповідальність за зміст матеріалів, що публікуються, а також їх відповідність моральним та етичним нормам.

Адміністрація сайту має право публікувати залишені матеріали на свій розсуд, без попередження автора.