0

Благодійний проект "Ялинка добра"! Приєднуйтесь!

Благотворительный проект "Ялинка добра"! Присоединяйтесь!

Мережа магазинів «Світ Рослин» другий рік поспіль проводить благодійну акцію «Ялинка Добра», метою якої є збір коштів для придбання необхідного обладнання для онкохворих діток.

З нами ви не просто купуєте, а долучаєтесь до творення добрих справ!

З 10 грудня 2019 року по 10 січня 2020 року з кожної придбаної декоративної ялинки в горщику 10% (в мережі роздрібних магазинів «Світ Рослин» та на сайті svitroslyn.ua) перерахується на придбання необхідного на момент завершення акції обладнання для онкогематологічного блоку Чернігівської обласної лікарні (вул. Пирогова, 16).

Починаючи з 11 січня 2020 року до 29 лютого 2020 року збір коштів продовжиться вже з акцією «Врятуй життя» – 1 грн з кожного проданого товару для садівництва (що приймає участь в акції) відраховуватиметься для благодійної акції.

Минулого разу ми, об’єднавши 2 благодійні акції «Ялинка Добра» та «Врятуй життя», зібрали суму – 110 459 грн. Зібрані кошти були направлені на придбання для онкогематологічного блоку Чернігівської дитячої обласної лікарні (вул. Пирогова, 16) нового медичного апарату – «Веносканер» (настільний прилад для виявлення вен та забезпечення доступу до них) – детальше у нашому звіті.

Такі добрі справи стали не просто традицією Світ Рослин! Ми можемо із впевненістю сказати, що благодійність – одна з важливих складових розвитку нашої компанії, яка додає особливого забарвлення нашій діяльності. Ми надаємо цій ініціативі більш глобального смислового значення та пов’язуємо добру справу з теплом і атмосферою новорічних свят.

Цього року також кожен бажаючий зможе долучитись до благодійної акції придбавши декоративну живу ялинку в горщику для себе чи у подарунок для близьких. До того ж, після завершення свят, рослину можна висадити у відкритий ґрунт – ми за збереження природи і за збереження життя!Живая ель купить
Живая ель купить
Живая ель купить

Ні для кого не є секретом, що з кожним роком проблема онкологічних захворювань в Україні стоїть доволі гостро, тому безперечно, подібні благодійні ініціативи допомагають вирішити бодай частину тих проблемних питань, з якими стикаються і лікарі, і самі пацієнти. Особливо стрімких обертів набирає ріст онкогематологічних захворювань у дітей. Основне прагнення в процесі лікування – допомогти малечі, інколи дуже обмежене у зв’язку з відсутністю технічного устаткування. Тому нашою командою було прийнято рішення поставити оптимістичну ціль - допомога відділенню і дітям, які її потребують! Тим самим привернути суспільну увагу до поточної проблеми і продемонструвати активними діями, що все можливо спільними зусиллями.

13.12.2019

Повернення до списку

Відгуків поки що немає


Для написання відгуків потрібна авторизація на сайті.