Аптечка садівника

Літо в самому розпалі... Полуниця, чорниця, суниця, свіжа зелень – просто гастрономічний бум! Усе одночасно дозріває, і ми починаємо сміливо експериментувати з різними стравами для своїх близьких. Але є й інша сторона медалі, врожаю з кожним роком стає все менше і менше, розміри ягід і плодів дрібнішають, рослини все частіше хворіють. У чому причина? Давайте розбиратися. 

В останні кілька років в Україні встановилася рекордно висока температура з великими нічними перепадами, не характерними для наших широт. І поки великі уми думають, як зупинити глобальне потепління, нам з Вами треба стати на варту свого врожаю. Уже багато років вирощуючи овочі і фрукти, ми навчилися змінювати вологість ґрунту, зрошуючи його за допомогою системи крапельного поливу, підживлювати землю, використовуючи різні органічні і мінеральні добрива, і навіть змінювати рівень освітленості, використовуючи при цьому затіняючі сітки. Але регулювати температуру повітря поки що не в наших силах. Однак, саме через великі перепади температур рослини починають хворіти і уражаються шкідниками. Без обробок рослин спеціальними препаратами просто не обійтися! 

Засоби захисту рослин

І ось тут думки садівників розходяться. Деякі вважають за краще не використовувати хімічні препарати, інші навпаки експериментують на ділянках, використовуючи то одні, то інші препарати. І до якої групи садівників Ви б не відносилися, мета у нас одна – отримати хороший гарний урожай або красиву квіткову клумбу. 

Які препарати необхідні для аптечки садівника?

Давайте разом зберемо аптечку садівника. До її складу входитимуть сертифіковані хімічні препарати, дозволені для застосування обробок сільськогосподарських культур в приватному секторі. Якщо дотримуватись інструкції по застосуванню та встановлених термінів до збирання врожаю, препарати абсолютно нешкідливі. Фахівці інтернет-магазину Світ рослин рекомендують обов'язково мати в аптечці: фунгіцид Ридоміл Голд, Порошок від мурашок ТМ Брос, інсектицид Енжіо. Вони допоможуть Вам позбутися цілого комплексу хвороб і шкідників і будуть незамінні на дачі! 

Отже, з якими основними захворюваннями ми стикаємося на ділянці у червні-липні? Звичайно, фітофтора томатів і картоплі, борошниста роса на трояндах, винограді, огірках. 

  • Перший препарат, який обов'язково повинен бути в аптечці, – це Ридоміл Голд ТМ Сингента. Препарат має лікувальну, викорінювальну і захисну дію. І що не менш важливо, овочі, оброблені їм під час вегетації, набагато краще зберігаються. Попелиця вважається найбільш злісним шкідником. І що найприкріше, харчується вона тільки молоденькими листочками і пагонами, вражаючи при цьому прирости на рослинах поточного року. Звідки береться? Її приносять мурахи. Відносини між цими комахами дуже зворушливі, однак, посмішка швидко сходить з обличчя при погляді на скручені листочки сортових троянд або смородини. Тому для початку потрібно почати боротьбу з мурахами. 

  • Другий препарат для аптечки – Порошок від мурашок ТМ Брос. Це сучасний препарат, ефективно бореться з мурахами, не токсичний для людей і навколишнього середовища. 

  • Для обробки від попелиці обов'язково покладіть в аптечку препарат Енжіо ТМ Сингента. Головна перевага – препарат ефективно діє при підвищених температурах і навіть в посушливих умовах. Крім попелиці, препарат ефективний проти величезної кількості шкідників, тому захистить Ваш урожай від яблуневого квіткоїда, яблуневого пильщика, колорадського жука, цибулевої мухи, довгоносиків (буряк), морквяної мухи. І Ви гарантовано будете з урожаєм! 

Дізнатися, як правильно застосовувати препарати і готувати робочий розчин, а також придбати оригінальні товари Ви можете в інтернет-магазині Світ Рослин. Виявляючи турботу про рослини, обов'язково пам'ятайте і про своє здоров'я. Всі обробки потрібно проводити в захисних гумових (латексних) рукавичках, респіраторі і закритому гумовому взутті (наприклад калоші). І звичайно, не забудьте прихопити з собою на дачу спрей від комарів і кліщів. 

Богатого Вам врожаю!

Засоби захисту рослин купити

03.07.2016

Повернення до списку


Для написання відгуків потрібна авторизація на сайті.