Сливова плодожерка — частий гість в українських садах. Невелика та непримітна, ця комаха завдає значної шкоди кісточковим. То як захистити плодові дерева та не втратити довгоочікуваний урожай?
Боротьба з бронзівкою волохатою не є неймовірно складною, але вимагає дисциплінованості та системності. Хто регулярно піклується про ґрунт та вносить інсектициди, у того на ділянці не зимуватимуть шкідники — і навіть цього достатньо для захисту урожаю.
Чимало хвороб та шкідників проявляють себе у період цвітіння, коли активно літають бджоли. Але достатньо дотримуватися простих рекомендацій та використовувати безпечні інсектициди, щоб знищити шкідників та зберегти життя бджіл.
Як не втратити улюблений плодовий сад, зберегти врожай овочевих, не занапастити клумби? Розглянемо методи захисту рослин від весняних заморозків, а також поговоримо про їхню небезпеку.
Для того, щоб отримати великий і якісний урожай влітку і восени, подбайте про сад навесні. Щоб дерева залишалися здоровими, а урожай не з'їв шкідник, проведіть ряд весняних обробок.
Малина витривала до тих пір, доки про неї правильно піклуються. Варто лишень допустити загущеність посадки або прогадати з поливом, як ягоди дрібнішають, а листя засихає. Проте своєчасне використання препаратів дозволить не втратити урожай.
Груша в саду або на подвір’ї настільки звична, що — здається — вона ростиме в будь-яких умовах. Але насправді дерево вразливе. І часто йому загрожує іржа.
Американський метелик - карантинний вид, один із найшкодочинніх, оскільки велика колонія може знищити доросле дерево. Боротьба з метеликом ускладнюється, оскільки він літає вночі, тому має мало природних ворогів. Вони переміщуються надзвичайно швидко та можуть долати величезні відстані.