Огляд кращих засобів від колорадського жука

Обзор лучших средств от колорадского жука

Прихід весни знаменує собою не тільки емоційний захват, але повну активізацію всіх мастей городників, фермерів, а також дачників. Озброєні до зубів загони з лопатами, граблями, відрами героїчно рухаються до пункту свого призначення.

І ось, нарешті, город скопаний, картопля посаджена, насіння посіяне - основні роботи закінчені. Здавалося б - живи і радій. Але радіти, на жаль, довго не доведеться. З першими сходами, з'являється і найстрашніший ворог пасльонових - колорадський жук.

Існує безліч способів боротьби з цією напастю. Є народні та хімічні методи боротьби.

Серед народних - наприклад:

 • Потрібно знайти і зібрати жуків сонечок (дуже багато), выпустить их на огород – і вони з'їдять всіх колорадських жуків ... Ну, це добре якщо ділянка - 1 сотка. А що робити тому, у кого обчислення йде на гектари? І поки ви будете ганяти по полях і лісах в пошуках сонечок, є підозра, що колоради теж не будуть сидіти склавши руки.
 • Збирати або струшувати жуків вручну у відро. Напевно, це теж непоганий спосіб, але у світі не зафіксовано жодного випадку смерті колорадського жука від струсу мозку.
 • Сечовина. Про користь сечовини і так знають усі садівники ;).

Ми ж приділимо увагу хімічним, більш прогресивним і ефективним способам боротьби з колорадським жуком.

Ато Жук 

Випускається препарат у формі концентрованої суспензії, яка складається з 3-х активних речовин:

Ато Жук

 • Тіаметоксам – практично миттєво проникає вглиб рослини, що призводить до найнегативніших наслідків для комахи. Цей препарат вражає нервові рецептори, які відповідають за повноцінне і збалансоване харчування жучка. У підсумку - він гине від голоду.
 • Лямбда-цигалотрин – володіє репеллентною (відлякуючою) властивістю і має контактно-кишкову дію. Вражає нервову систему комахи, проявляється в судомах кінцівок і закінчується паралічем. Підсумок - смерть.

І контрольний постріл:

 • Альфа-циперметрин – призводить до сильного збудження нервових клітин шкідників, і знову ж настає параліч нервової системи (центральної і периферичної).

АТО Жук:

 • Має широкий спектр дії;
 • Миттєвий ефект після обприскування;
 • Не токсичний для рослин;
 • Дія до 21 дня;
 • Сумісність з іншими пестицидами для захисту культур (виняток - лужні);
 • Діє на всіх етапах розвитку рослини;
 • Збільшує врожайність;
 • Ефективний при максимально високій температурі;
 • Не гальмує розвиток і ріст рослин.

Конфідор

Засіб від колорадівКонфідор – високоефективний, належить до групи інсектицидів з контактно-кишковим впливом на комах-шкідників. Після обприскування препарат відразу ж проникає в рослину, жучки, що скуштували молоді листочки, практично відразу спочивають з миром. Конфідор має тривалий період дії і при цьому маленьку витрату засобу. Він концентрований і водорозчинний. Основа препарату - імідаклорид.

Чудовий засіб для «травлі» колорадських жуків! Концентрація розчину (робочого) залежить від виду культури, кількості комах, і стадії їх розвитку.

У Конфідора тривала дія – до 4-х тижнів. Ефективний і при високій температурі, і стійкий до дощу.

Актара

Актара — інсектицид кишково-контактної дії. Діє дуже швидко, застосовувати в екстрених випадках. Після обробки рослин цим препаратом, шкідники через півгодини перестають їх вживати і протягом 24 годин пропадають. Актара відразу проникає в листя, стійка до природних умов. Термін дії препарату від 5-7 тижнів.

Наповал

Наповал – нокаут-ефект, картинка говорить сама за себе. Препарат - нове покоління інсектицидів + два активних інгредієнти:

 • Альфа-циперметри - вражає нервову систему шкідників (центральну і периферійну), викликає параліч.
 • Імідаклоприд, також вражає нервову систему.

Препарат активний при будь-яких природних умовах. Відсутня фітотоксичність. Надійний захист листя і пагонів. Норма витрати - низька. Екологічно безпечний. Захисна дія від 3-х до 4-х тижнів.

Ратибор

Ратибор - біопрепарат инсектицидної дії. Один з головних компонетів - концетрат імідаклоприду. Не забруднює навколишнє середовище. Відразу після застосування препарату у колорадських жуків уражається нервова система, і вже через півгодини спостерігається їх масовий «мор». Захист рослини від 14 до 25 днів.

Конфідор купити Актара купити Наповал купити Ратибор ціна

15.06.2018

Повернення до списку