Земля, видаючи нам з року в рік довгоочікуваний урожай, природно «зношується». Тому, якщо її гарненько не "підгодувати», то з надіями на рясне плодоношення доведеться розлучитися.
Рання весна - якраз найсприятливіший час для внесення добрив у ґрунт. Природа прокидається, і рослини починають активно вбирати всі поживні речовини і мікроелементи - їх недолік в ґрунті може значно сповільнити їх зростання і розвиток.
Саме тому, за цей проміжок часу, потрібно встигнути внести в землю всі необхідні базові добрива (мінеральні або органічні), які будуть забезпечувати рослини харчуванням весь вегетаційний період.
І робити це потрібно відразу ж, як тільки розтанув сніг. Є, звичайно «швидуни», які починають вносити підживлення ще на засніжені земельні ділянки. Але велика ймовірність, що добрива можуть просто «поплисти», разом з снігом, що тане.
Основою підгодівлі (весняної) є добрива, з великим вмістом азоту . Він відповідає за активацію зростання зелені і молоденьких пагонів. Вносяться азотні добрива аж до появи першої зав'язі. Потім кількість азотних добавок скорочується - буйне і стрімке зростання листя призведе до погіршення якості плодів і зменшення врожаю.
Так само важливі навесні фосфорні (стимулюють розвиток і ріст кореневої системи) і калійні (підтримують цвітіння, закладають основи плодоношення) добрива. Як ми вже писали, добрива бувають мінеральні та органічні. А тепер, більш докладно:
Добрива створені на основі хімічних елементів, і мають неорганічну природу. Використовуються для цілеспрямованого, швидкого підживлення рослин, необхідними речовинами (азот/калій/фосфор). Вони часом більш доступні, ніж органічні, мають великий спектр дій. Продаються мінеральні добрива вже в концентрованому, готовому вигляді, зручні при транспортуванні. На упаковці завжди є інструкція, де розписане чітке дозування. Вносять мінеральні добрива безпосередньо перед посадкою рослин. Таким чином, речовини будуть знаходитися, на досить близькій відстані до коріння культур. Для того, щоб добриво не було змито природними опадами, їх розсипають в пристовбурні кола і в бороздочки між рядами культур.
Бувають рослинного і тваринного походження. Екологічно нешкідливий продукт. У їх складі, найчастіше, є фосфор, калій, азот, кальцій та ін. Елементи, які позитивно впливають на харчування і ріст рослин. Органічні добрива сприятливо впливають на ґрунт - він стає рихлим, його структура помітно поліпшується.
Важливо! При використанні органіки, важливо дотримуватися пропорції: її надлишок може привести до опіків коренів і загибелі рослин.
Тут підібрані і скомпоновані мікроелементи (мінеральні та органічні), які оптимально підходять для певного виду культури.
Ефективне, швидкодіюче, комплексне і гранульоване добриво. До складу входить три найважливіших компоненти - азот/фосфор/калій. Застосовується добриво практично для всіх культур. Вноситься на будь-який тип ґрунту. У рідкому стані, використовується як позакореневе підживлення для городніх і садових культур.
Переваги
Універсальне добриво (органічне) в гранулах. Виробляється на основі курячого посліду з додаванням усіх необхідних мікроелементів. Завдяки застосуванню АГРОЛАЙФ, структура ґрунту відновлюється, рослини отримують всі необхідні поживні речовини. Застосовується при вирощуванні всіх сільськогосподарських культур, а також - декоративних і квіткових.
Переваги
Добриво (мінеральне) з високим вмістом азоту. Застосовується як для основних, так і для додаткових підгодівель. Бажано використовувати на стадії, коли рослина тільки розвивається. Використовується для садових і овочевих культур.
Переваги
Органічне добриво. Продукт, отриманий в результаті переробки гною, червоних каліфорнійських черв'яків. У Гумівіті повністю відсутні насіння бур'янів. Застосовується для всіх видів сільськогосподарських культур.
Переваги
Добриво мінерально-органічне. Основа - гумат-калію. Великий вміст макро- і мікроелементів. Застосовується при замочуванні насіння, а також на стадії дозрівання плодів. Застосовується для всіх сільськогосподарських культур.
Переваги
Подбайте про свій город заздалегідь, наситивши ґрунт поживними добривами, і урожай порадує Вас своєю щедрістю і великою кількістю.
Відгуків поки що немає
Для написання відгуків потрібна авторизація на сайті. Авторизація