0

Плівка або агроволокно? Теплиця своїми руками

Салат зі свіжої соковитої редиски та зелені – що може бути смачніше після затяжної зими! А особливо якщо урожай вирощений у власній теплиці! З першими весняними променями сонця прокидається не тільки природа, а й величезне бажання що-небудь посадити. Отримати ранній урожай допоможе теплиця. 

Теплиця купити

Основні вимоги до теплички: 

  • Комфортні умови для зростання і розвитку рослини, оптимальний мікроклімат, температура, вологість і освітлення. 

  • Доступ до рослин для своєчасного видалення бур'янів і розпушування ґрунту; 

  • Тепличка повинна бути компактною. Ну а як інакше, адже стільки всього ще потрібно вмістити на 6 сотках! 

Який матеріал вибрати для теплиці? 

Найпопулярніші матеріали – це Теплична плівка і Агроволокно. А тепер давайте докладніше про переваги кожного. 

Теплична плівка 

Класична маленька тепличка у нас асоціюється саме з плівкою. Плівка має ряд переваг: 

  • Легка. А значить, легко кріпиться на каркас теплиці. 

  • Світлопроникна. Сучасна плівка для теплиць, добре пропускає світло, створюючи тим самим комфортні умови для розвитку рослин. Більшість видів тепличної плівки – стабілізовані. Вони мало проникні для інфрачервоних променів, проте світло розподіляють по всій теплиці рівномірно, і це, звичайно, плюс. 

  • Міцна. Не розтріскується під дією сонячних променів, витримує пориви вітру, зливи і граду. За умови правильного кріплення, звичайно. 

Агровлокно 

Агроволокно, спанбонд або лутрасіл – матеріал нового покоління. Дуже швидкими темпами завойовує популярність серед дачників. Його використовують і в якості матеріалу для тепличок (це агроволокно 50 щільності і вище) та в якості укривного матеріалу прямо на ґрунт. При загрозі зворотних весняних заморозків агроволокном можна накрити грядку з овочами. Для цього підійде агроволокно 19, 23, 30 щільності

Переваги агроволокна при створенні теплички

  • Повітропроникність. Це колосальний плюс. Агроволокно підвищує температуру повітря в теплиці на 5-8°С, але при цьому повністю пропускає повітря. Вам не потрібно відкривати тепличку якщо на вулиці сонце, агроволокно не дозволить рослинам «запаритися». Дуже зручно, якщо немає можливості щодня приїжджати на дачу і провітрювати тепличку.   

  • Водопроникність. Погодьтеся, як прикро, коли гарний весняний дощик обходить стороною тепличку з плівки. Агроволокно пропускає воду, але при цьому захистить рослини від граду. 

  • Легкість. Матеріал дуже легкий. Монтується швидко. При правильному догляді прослужить Вам кілька сезонів. 

  • Світлопроникність. Для теплиці використовують агроволокно білого кольору. Не дивлячись на його щільність, достатня кількість світла рослинам забезпечена. 

Маленьку будувати тепличку або велику, скористатися готовим рішенням 4 м або 6 м Парника з агроволокна – залежить, звичайно, від вільно місця на дачі, кількості членів сім'ї та Вашого бажання! Однак, що може бути корисніше овочів, вирощених з любов'ю своїми руками! 

Удачі вам! 

І багатих ранніх урожаїв! 

Парник ціни

Купити плівку тепличну, агроволокно, парник 4 м, 6 м, 8 м в інтернет-магазині і оформити доставку поштою по Україні: Київ, Одеса, Херсон, Миколаїв, Житомир, Дніпро, Кропивницький, Луцьк, Рівне, Черкаси, Полтава, Чернівці, Запоріжжя.

23.02.2017

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
Завантажити зображення