Новорічні та Різдвяні свята здавна зберігають в собі дивовижну таємничість і загадковість. Дорослі, як і маленькі дітлахи, продовжують чекати і вірити чудеса - що Святий Миколай і його казкові помічники обов'язково завітають до їхніх домівок і виконають заповітні бажання, а Різдвяна зірка принесе багато-багато любові, щастя і душевного спокою.
З давніх часів символом всіх зимових свят була і є ялинка. Хтось вважає за краще наряджати вдома зрубану в лісі зелену красуню. Звичайно ж, це дуже красиво і по всьому приміщенню розноситься свіжий хвойний аромат. Але вдумайтеся - ліс збіднів ще на одне дерево, а сама ялина недовго простоїть у вашій квартирі. Зрубані рослини швидко реагують на різницю температури і тепле домашнэ повітря - поступово починають злітати голки, в будинку з'являється багато сміття і, в кінцевому підсумку, ялинка виявляється на звалищі. Може, все-таки не варто брати гріх на душу?
Тепер поговоримо про штучні ялинки. Безумовно, великий плюс такої покупки в тому, що від цього не страждає ліс. Зараз існує величезна кількість різних штучних дерев: вони відрізняються розмірами, формами і кольором. Вибір величезний. Але вони не передають той лісовий, природний аромат, дуже швидко припадають пилом, і, в кінцевому підсумку, швидко набридають.
Тому ми радимо зупинити ваш вибір на контейнерних ялиночках. Тим більше, що вони зараз користуються величезною популярністю.
Всупереч відомій фразі з дитячої пісеньки, справжный ялинці зовсім не холодно взимку. Ці пухнасті красуні прекрасно себе почувають в зимовому лісі. Тому, якщо Ви придбали ялину в контейнері, не поспішайте «відігрівати» її - такий теплий прийом може обернутися чималим стресом для рослини. А при правильному догляді, різдвяна красуня буде радувати вас своєю красою довгі роки. Як же доглядати за живою ялиною будинку?
Три головні критерії, які потрібно забезпечити контейнерній ялинці: полив, вологе повітря, прохолода.
Краще заздалегідь врахувати помилки, які можуть бути допущені при догляді за живим хвойним деревом будинку. Знаючи їх, Ви зможете уникнути багатьох дрібних неприємностей і зберегти рослину здоровою і красивою на довгі роки.
Як запобігти? Найкраще перемістити ялинку в більш прохолодне місце.
Важливо! Відразу виносити контейнер з ялиною в холодне приміщення не рекомендується - рослина, швидше за все, почне замерзати. Перепади температур і різкі зміни клімату - завжди стрес для будь-якого живого організму. Потрібно поступово «привчати» ялинку до зниження температурного режиму. Після свят рослина краще перенести на засклену веранду або балкон, контейнер по кругу утеплити ковдрою, пледиком і т.д.
Як запобігти? Якщо Ви не встигли підживити рослину восени, наступну підгодівлю проводите з початку весни.
Важливо! Підбирайте спеціалізовані добрива для хвойних рослин: в них містяться спеціально підібрані речовини, необхідні саме для ялин.
На відміну від зрубаного дерева, ялина в контейнері залишиться з вами навіть після закінчення всієї вервечки новорічно-різдвяних торжеств. Як її зберегти до наступного року?
З приходом весни, і настанням дачних робіт, ялину необхідно пересадити в сад. Вибирайте не вітряні і затемнені місця.
За великим рахунком, догляд за ялиною ніяких особливих труднощів не передбачає. Зате уявіть собі, що в морозні і сніжні дні, напередодні свят, у вас вдома вже стоїть вбрана, зелена і пишна новорічна красуня. А як чудово хвойники доповнюють будь-який ландшафт присадибних ділянок!
Де купити живу ялинку в Україні?
Придбати живу ялинку в контейнері з доставкою поштою можна в інтернет магазині svitroslyn.ua. Встигніть замовити пухнасту лісову красуню до новорічних та різдвяних свят.
Купити живу ялинку поштою в інтернет-магазині Свiт Рослин з доставкою по всій Україні: Київ, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Кропивницький, Херсон, Харків, Суми, Полтава, Черкаси, Рівне, Луцьк, Житомир, Чернівці, Ужгород, Львів , Кривий Ріг, Запоріжжя, Вінниця та ін.
Для написання відгуків потрібна авторизація на сайті. Авторизація