0

Догляд за газоном навесні

Уход за газоном весной

Дача - чудове джерело енергії, як для тіла, так і для душі! А справжньою окрасою кожного заміськоъ ділянки, є красивий доглянутий газон - улюблене місце відпочинку для всієї родини в спекотні літні дні. Звичайно, гарний газон не трапляється сам собою, а й міф про те, що самостійно виростити гарний смарагдовий газон неможливо, теж невірний.

 Газонна трава придбати

Давайте виділимо кілька «газонних правил», по догляду за ним навесні:

Ще багато років тому всесвітньо відомий поет і драматург Вільям Шекспір ​​вивів свій секрет швидкого зростання трави, який полягав в тому, щоб по ній якомога довше ходити. Цікавий порада. Напевно, він мав на увазі ходити по газону в сандалях-аератор. Аерація (провітрювання) дуже важливий захід, особливо навесні, коли за зиму грунт ущільнився, і щоб допомогти траві якомога швидше рушити в зростання, і проводять аерацію. Допоможуть в цьому спеціальне пристосування сандалі-аератор.

Сандалі-аератор

Вичісування. Озброївшись віяловими граблями, ретельно вичісуємо торішній повсть. Це - по-перше прискорить зростання трави, а по-друге трохи спушить верхній шар грунту.

Обробка фунгіцидом. Щоб уникнути розвитку таких захворювань, як коренева гниль, снігова пліснява, плямистість листя, рекомендуємо обробити траву робочим розчином препарату Хорус, з розрахунку 6 г препарату на 5 л води. Оброблюємо газон два рази з інтервалом 6-8 днів.

Підсів газону. Через 14 днів після «прочісування» і внесення фунгіциду, на розріджений газон, рекомендуємо провести підсів: зазначену на упаковці норму висіву насіння газонної трави для чистого підсіву потрібно зменшити на 50% і розкидати необхідну кількість по поверхні газону. Потім необхідно провести мульчування сумішшю піску і торфу для укриття насіння.

Внесення добрив. Після підсіву поливаємо і вносимо спеціальні добрива для газону Біопон, Агрон, Agrecol і т.д, які стимулюють рівномірне зростання трав'яного покриву і розвиток красивої соковитої зелені.

Боротьба з шкідниками. В середині-кінці квітня на газонах, особливо віком понад два роки, можуть з'явитися грунтові шкідники. Тому при перших ознаках або профілактично необхідно пролити грунт розчином препаратів: Антихрущ або Актара. Є ще один небезпечний шкідник газону, який навесні проявляє найбільшу активність: личинки комарів-довгоніжок. Якщо на Вашому газоні часті гості шпаки - це головна ознака. В даному випадку обов'язкова обробка газону препаратом Децис 0,5-1г на 5 літрів води.

Газон - це гордість кожного господаря. Місце проведення активного відпочинку всією сім'єю. Ну і звичайно який відпочинок без шашлику! Агроцентр Світ Рослин пропонує Вам широкий асортимент товарів для активного відпочинку на природі: мангали, решітки для гриля, шампура, стільці, вугілля.

Давайте проводити літо з користю, адже до наступного знову так далеко!

15.04.2014

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
Завантажити зображення