Урожайність на грядках Розума на 35–50 % вища, порівняно зі звичайними. Це гарний привід спробувати — адже ви не лише отримаєте більше плодів, а й витрачатимете менше зусиль.
Дотримуючись правил профілактики та використовуючи якісні фунгіциди, можна отримувати хороший здоровий урожай. Це не важко — треба лише звикнути все робити регулярно та своєчасно.
Шкідники живуть на всіх ділянках. Але якісна обробка препаратами не дасть популяції надто вирости. А якщо не забувати й про профілактику, то у комах не буде шансу знищити врожай.
Вирощування овочів в теплиці дозволяє отримати ранній та рясний урожай. Процес вимагає зусиль та часу - підготувати насіння, обробляти від хвороб та шкідників, регулярно поливати та провітрювати, але результат того вартий.
Хочете в цьому році отримати хороший урожай? Саме час приступити до висадки розсади. Про те, насіння яких овочів можна і потрібно висаджувати в січні, читайте в статті.
Вирощування розсади дає можливість отримати гарний урожай на місяць–півтора раніше, ніж при звичайному висіванні. Особливо це актуально для томатів, огірків, перцю, баклажанів, капусти.
Від якості посівного матеріалу залежить урожайність та простота догляду за рослинами. Дражоване, інкрустоване, насіння на стрічці, гібрид - як не розгубитись та обрати краще насіння.
Дуже зручно вирощувати овочі на підвіконні. Немає перепадів температури, бур’янів та шкідників — а зірвати смаколик до столу можна в будь-яку мить. Мінігород чудово доповнить кімнатні квіти, адже овочі та трави виглядають не менш естетично.