Протруйники — це знезаражуючі препарати, що дозволяють підвищити якість посадкового матеріалу. Ними обробляють насіння або цибулини для захисту від комах та/або захворювань.
Вирощування овочів в теплиці дозволяє отримати ранній та рясний урожай. Процес вимагає зусиль та часу - підготувати насіння, обробляти від хвороб та шкідників, регулярно поливати та провітрювати, але результат того вартий.
Секатори незамінні для садових робіт. Вони призначені для обрізки гілок, укорочення пагонів, формування крони. Вдало вибраний секатор забезпечить довголіття улюбленим рослинам.
Хочете в цьому році отримати хороший урожай? Саме час приступити до висадки розсади. Про те, насіння яких овочів можна і потрібно висаджувати в січні, читайте в статті.
Ефектне цвітіння, збереження свіжості у зрізі – особливості еустоми, які роблять її бажаним гостем на ділянці. Бутони розпускаються у червні та наповнюють сад яскравими фарбами до початку жовтня. Дізнатися про секрети вирощування, догляду та розмноження еустоми можна у нашій статті.
Вирощування розсади дає можливість отримати гарний урожай на місяць–півтора раніше, ніж при звичайному висіванні. Особливо це актуально для томатів, огірків, перцю, баклажанів, капусти.
Від якості посівного матеріалу залежить урожайність та простота догляду за рослинами. Дражоване, інкрустоване, насіння на стрічці, гібрид - як не розгубитись та обрати краще насіння.
Дуже зручно вирощувати овочі на підвіконні. Немає перепадів температури, бур’янів та шкідників — а зірвати смаколик до столу можна в будь-яку мить. Мінігород чудово доповнить кімнатні квіти, адже овочі та трави виглядають не менш естетично.