Секатори незамінні для садових робіт. Вони призначені для обрізки гілок, укорочення пагонів, формування крони. Вдало вибраний секатор забезпечить довголіття улюбленим рослинам.
Хочете в цьому році отримати хороший урожай? Саме час приступити до висадки розсади. Про те, насіння яких овочів можна і потрібно висаджувати в січні, читайте в статті.
Ефектне цвітіння, збереження свіжості у зрізі – особливості еустоми, які роблять її бажаним гостем на ділянці. Бутони розпускаються у червні та наповнюють сад яскравими фарбами до початку жовтня. Дізнатися про секрети вирощування, догляду та розмноження еустоми можна у нашій статті.
Вирощування розсади дає можливість отримати гарний урожай на місяць–півтора раніше, ніж при звичайному висіванні. Особливо це актуально для томатів, огірків, перцю, баклажанів, капусти.
Від якості посівного матеріалу залежить урожайність та простота догляду за рослинами. Дражоване, інкрустоване, насіння на стрічці, гібрид - як не розгубитись та обрати краще насіння.
Дуже зручно вирощувати овочі на підвіконні. Немає перепадів температури, бур’янів та шкідників — а зірвати смаколик до столу можна в будь-яку мить. Мінігород чудово доповнить кімнатні квіти, адже овочі та трави виглядають не менш естетично.
Тендітна та витончена орхідея прикрасить вашу кімнату. Але квітка вимоглива до освітлення, температурного режиму, добрив та субстрату. Проте немає нічого неможливого для тих, хто дійсно любить квіти.
Кімнатні рослини, на відміну від вуличних, ростуть в невеликій ємності, тож запас поживних речовин у них досить обмежений. Поступово ґрунт в горщику виснажується, змушуючи кімнатну квітку «голодувати». І для здоров’я рослин необхідно вносити добрива